Skrajnie nieodpowiedzialne zachowania kierowców po otwarciu nowego tunelu na Ursynowie

GDDKiA opublikowała na YouTube interesujący i niecodzienny materiał. Możemy zobaczyć na nim na nim kilka urywków, które prezentują nietypowe zachowania kierowców. Skrajna nieodpowiedzialność.

Nowy tunel został oddany kierowcom do użytku 20 grudnia 2021 roku. Tunel znajdujący się na trasie Południowej Obwodnicy Warszawy cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko tych kierowców, którzy wykorzystywali go z rozsądku, ale także i tych, którzy byli ciekaw tego, jak wygląda wewnątrz.

Zdecydowana większość z ponad pół miliona kierowców, którzy w ciągu niespełna dwóch tygodni od otwarcia przejechali przez tunel w ciągu Południowej Obwodnicy Warszawy, zachowuje się zgodnie z przepisami. Niestety, zdarzają się też wyjątkowo nieodpowiedzialni, którzy narażają na niebezpieczeństwo innych użytkowników najdłuższego w Polsce tunelu – podkreślono w opisie nagrania.

Kierowcy chętnie chwalą się nagraniami i zdjęciami z przejazdu, a przy okazji chwalili się skrajnie nieodpowiedzialnymi zachowaniami. Stanie na głowie? Oddawanie moczu? Sesja zdjęciowa w środku tunelu? Brzmi jak sitcom, ale jest rzeczywistością!

Filmy oraz zdjęcia dokumentujące naruszenie prawa przekazano Policji.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Źródło: GDDKiA

 

Dodaj komentarz