Awaria na Woli. Uszkodzona rura ciepłownicza.

Na skrzyżowaniu ul. Skierniewickiej i  Siedmiogrodzkiej doszło do usterki linii ciepłowniczej. Jak przekazuje firma Veolia, nie wiadomo ile lokali zostanie pozbawionych ciepła. Aktualnie wstępują także utrudnienia w ruchu. Autobusy jadące w kierunku centrum kursują objazdami.

– Mogę potwierdzić na ten moment jest to nasza awaria i ekipa jest już na miejscu. Obecnie trwa odłączanie ciepła – poinformowała w rozmowie z warszawa.naszemiasto.pl Aleksandra Żurada z firmy Veolia. – Na razie nie wiemy jeszcze ilu budynków będzie dotyczyć wyłączenie.

Z powodu awarii sieci ciepłowniczej na ulicy Siedmiogrodzkiej kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej musza liczyć się z utrudnieniami. Autobusy linii 106 zostały skierowane na trasy objazdowe.

„106 w kierunku pętli Mariensztat, od skrzyżowania Wolska / Skierniewicka: Wolska – al. 'Solidarności’ – Karolkowa – Grzybowska i dalej swoją trasą. Zawieszone jest funkcjonowanie przystanków Rogalińska 01 i Siedmiogrodzka 01” – podaje Zarząd Transportu Miejskiego.

Tramwaje kursują normalnie.

Dodaj komentarz