Zimowe atrakcje w Stolicy za darmo [LISTA]

Śnieg i mróz za oknami, dodatkowo świeci piękne słońce – aż żal nie skorzystać z tej pięknej pogody i nie wybrać się z rodziną na zimowe aktywności!

Zastanawiasz się, czy wszystkie atrakcje w Stolicy są płatne? Otóż nie!

Poniżej przedstawiamy kilka opcji, gdzie możecie udać się na spacer i poczuć się jak w prawdziwej zimowej krainie.

 

  • Multimedialny Park Fontann w Warszawie

W tym roku ponownie możemy brać udział w zimowych pokazach fontann na Podzamczu. Roczna przerwa spowodowała , że tłumy Warszawiaków nadciągają spędzać tam mroźne wieczory.

 

  • Iluminacje świąteczne na Krakowskim Przedmieściu i Starym Mieście 

Co roku dziesiątki tysięcy osób spaceruje ulicami Starego Miasta w Warszawie, podziwiając iluminacje jakie zostały przygotowane. Dodatkowo można skosztować pysznego grzanego wina, oraz zjeść oscypka czy obwarzanki. Koniecznie zróbcie sobie zdjęcie, bo kolejna taka okazja dopiero za rok!

 

  • Wyjątkowe lodowisko na rynku Nowego Miasta

Darmowe, bardzo popularne i do tego w pięknej świątecznej atmosferze. Jeżeli nie umiesz jeździć na łyżwach to dobrym pomysłem jest bycie na miejscu i sprawdzenie jak robią to inni. A jeśli masz dużo odwagi, to wypożyczasz łyżwy i… podejmujesz rękawicę!

 

  • Dobrze baw się na górce Szczęśliwickiej

Górka Szczęśliwicka jest od wielu lat głównym adresem, pod którym możecie odbywać świąteczne szaleństwa! Ta górka saneczkowa przyciąga mieszkańców ze wszystkich dzielnic, którzy zjeżdżają z niej na sankach, jabłuszkach, czy na czym tylko się da! Nie możesz tego przegapić.

 

Dodaj komentarz