Świąteczny autobus w Warszawie

W tym roku Warszawski Transport Publiczny pokazał, że nie tylko metro może kursować w wersji świątecznej… Tym razem na ulicę wyjechał przepiękny prezent w postaci autobusu!

Od dzisiaj pasażerowie linii 117 mogą podróżować pojazdem ozdobionym bożonarodzeniowym motywem. Autobus ten udaje… prezent świąteczny! Miejskie Zakłady Autobusowe nie zamykają furtki i informują, że niewykluczone, że w grudniu ten skład pojawi się również na innych liniach w okolicy Traktu Królewskiego.

– Autobus jest czerwono-zielony, a przez środek ma poprowadzoną „wstążkę”. Wygląda jak prezent pod choinkę. Dodatkowo wewnątrz i na zewnątrz są naklejki z prezentami, również na szybach. Pod sufitem zamontowane są girlandy, a poręcze wyglądają jak świąteczne lizaki – opisywał w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik MZA Adam Stawicki.

Na początek pasażerowie będą mogli przejechać się nim na trasie Dworzec Centralny – Gocław. – Kursuje na linii 117, ale bardzo możliwe, że pojawi się też na innych trasach w pobliżu Traktu Królewskiego – zaznaczył Stawicki.

fot. Miejskie Zakłady Autobusowe
fot. MZA
fot. MZA

Dodaj komentarz