Pływająca sauna nad Wisłą wreszcie jest!

Pływająca sauna fińska? Dla mieszkańców Warszawy jak najbardziej! Została ona przygotowana w ramach projektu budżetu obywatelskiego. Drewniana sauna będzie zmieniała swoją lokalizacje pływając wzdłuż Wisły.

Sauna na wodzie to coś, czego w stolicy jeszcze nie było. Warszawiacy mogą nie tylko się wygrzać, ale też przy okazji – dzięki panoramicznej szybie – cieszyć wzrok widokiem nadwiślańskiego krajobrazu. Doznania są tak niezwykłe, że odpowiednio się wyciszając, można usłyszeć szmer rzeki i poczuć miarowe kołysanie fal – opowiada Jan Piotrowski, pełnomocnik prezydenta m.st. Warszawy ds. Wisły.

Sauna obecnie zatrzymała się przy ulicy Zaruskiego 3 w Porcie Czerniakowskim. Otwarcie dla mieszkańców nastąpiło wczoraj. Sauna będzie otwarta od 6:00 do 24:00 jednocześnie będąc najdłużej otwartą sauną w Stolicy.

Dla mieszkańców czeka promocja – przez pierwszy tydzień można skorzystać z niej za darmo, w kolejnych tygodniach będzie trzeba zapłacić za 60 minut od 25 do 35 zł, zaś za 120 minut od 45 do 55 zł. Za dodatkową opłatą można wynająć saunę na wyłączność. Maksymalna liczba osób w saunie jednocześnie to 8.

Dodatkowo możecie skorzystać z relaksujących foteli na podczerwień w strefie relaksu.

Wszystkie szczegóły i bilety możecie sprawdzić tu: https://saunawisla.pl/

Dodaj komentarz