Mecz Polska-Węgry na Stadionie Narodowym. Duże utrudnienia

Mecz Polska-Węgry odbędzie się w poniedziałek (15.11.2021r) na Stadionie Narodowym w Warszawie. W związku z tym będą ograniczenia m.in. na Saskiej Kępie. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Przy wyłączeniu ruchu na moście Poniatowskiego z utrudnieniami zmierzą się również użytkownicy komunikacji miejskiej.
Tramwaje i autobusy zostaną skierowane na objazdy.

Mecz rozpocznie się o 20:45.

– W godz. 18.30 – 20.45 wyłączony z ruchu indywidualnego, za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK, pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych, będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych i Wał Miedzeszyński oraz al. Stanów Zjednoczonych, Wał Miedzeszyński, Afrykańska i gen. T. Bora-Komorowskiego – poinformował Tomasz Kunert – rzecznik ZTM.

Kierowcy zostaną skierowani na al. Stanów Zjednoczonych, ul. Afrykańską oraz ul. Bora-Komorowskiego.

Mecz zakończy się około godz. 22.30 i wówczas w przypadku zamknięciu dla ruchu mostu Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich na trasy objazdowe zostaną skierowane tramwaje i autobusy.

Poniżej wrzucamy mapkę utrudnień w ruchu samochodowym i komunikacją miejską zaprezentowaną przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawa:

 

Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji miejskiej i ruchu kołowego na czas meczu znajdziecie tu: https://www.wtp.waw.pl/newsy/2021/11/12/mecz-na-pge-narodowym/

Dodaj komentarz